Z Berni to się od dawna umawiałam i w końcu nam wyszło :D miejscówkę miałam obczajoną już wcześniej, bo widzę ten stary hotel jak wyjrzę przez okno, i już od jakiegoś czasu krążyła mi wizja na zdjęcia właśnie tam. Do środka niestety nie udało nam się dostać, ale wszystko przed nami! Wypatrzyłyśmy jeszcze fajną budkę tuż przy torach, więc też od razu obcykałyśmy :)









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz