czwartek, 18 września 2014

Viktoria

Niedzielna sesja w Katowicach :) troszkę posypały nam się plany, bo w sobotę na wieczór dostałam od Magdy (wizażystki) informację że katedra przy której miałyśmy robić zdjęcia jest w remoncie, otoczona rusztowaniami. Na szczęście okazało się że remontowany jest tylko front, więc na spokojnie przeszliśmy sobie na tyły i przy bocznym wejściu :) Później przeszliśmy jeszcze na plac Chrobrego. Bardzo mi się podobają te zdjęcia i dlatego ciężko mi wybrać te które powinny zostać opublikowane, bo przerobionych mam aż 70 (a zrobionych ponad 800! aż mi bateria padła :D). Mam nadzieję że Wam również podobają się tak jak mi :)


mod. Viktoria Walusch
mua Magda Fuss
help Michał Krzemień, Seweryn Turula


polub mnie na facebooku :) Kasia Dzida photography
 masz pytanie? ask.fm



















czwartek, 14 sierpnia 2014

Karolina

Oj, długo mnie tu nie było :) zadecydował o tym zapewne brak czasu, jak i to, że miałam dość długi przestój w robieniu zdjęć. Nadrabiam teraz :) Poniżej zdjęcia z Karoliną, z początku wakacji.








piątek, 27 grudnia 2013

Paulina + Kasia i Karolina

Oj mam trochę zaległości tutaj! Już lecę to nadrabiać :) Od ostatniego postu zdążyłam zrobić niestety tylko 3 sesje. Najpierw pogoda, a później brak czasu związany z przygotowaniami do świąt skutecznie zniechęciły mnie do pstrykania. Ale w następnym tygodniu mam nadzieję już coś zdziałać.

Na pierwszy ogień zdjęcia z Pauliną. Totalnie spontaniczne, wyglądało to mniej więcej tak :
- Paulina, idziemy dziś na zdjęcia?
- Ok, o której?
- Za niecałą godzinę będę w Rajsku!
Paulina już jakiś czas wcześniej wyszukała świetne miejsce, więc udałyśmy się tam, słoneczko świeciło i humory nam dopisywały :) Oto efekty!









A tu jeszcze kilka zdjęć z sesji z Karoliną i Kasią. Z Karoliną zdjęcia były równie spontaniczne, zgadałyśmy się na facebooku że szkoda nie wykorzystać takiej ładnej pogody, porobiłyśmy kilka prostych zdjęć :) Z Kasią z kolei umówiłyśmy się w Rapsodii, na szczęście zgodzili się żebyśmy tam porobili zdjęcia. Później próbowałyśmy jeszcze w OCKu i Poziomce, ale tam już niestety oświetlenie nie dopisało i nie wyszły zdjęcia.








niedziela, 3 listopada 2013

Ula

Ula to moja koleżanka z klasy, raz już robiłam jej zdjęcia jednak było to w formie testowania aparatu który udostępniła mi Alicja żebym mogła zobaczyć jak się nim robi zdjęcia bo byłam zainteresowana kupnem tego samego :) Ustaliłyśmy wtedy że jak tylko już kupię nowy sprzęt to wybierzemy się na sesję. Wprawdzie nie wyszło nam tak od razu, ale jednak ustaliłyśmy termin i poniżej widać efekty :) Jestem zachwycona Ulą jako modelką i myślę że jeszcze wybierzemy się na jakąś sesję :)









poniedziałek, 28 października 2013

Gustaw & Klaudia

Z Gustawem umawiałam się już od jakiegoś czasu, jednak cały czas coś nam stało na przeszkodzie. W końcu jednak ustaliliśmy konkretny pomysł i termin. Na kilka dni przed sesją pomyślałam, że fajnie byłoby też pofocić jego siostrę Klaudię, więc poprosiłam go, by zapytał ją czy byłaby taka możliwość :) Klaudia się zgodziła iść z nami, jednak ostatecznie uznała że nie bardzo chce pozować, dlatego mam tylko kilka jej zdjęć. Nadrobimy to innym razem! :) Ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt że ściemniło się szybciej niż przewidywaliśmy, więc mieliśmy mocno ograniczone pole manewru. Ale coś wyszło ;)








razem też ich uchwyciłam, a co :D

czwartek, 24 października 2013

Wojtek


NOWOŚCI, NOWOŚCI!
No więc kupiłam nowy aparat i jestem w nim zakochana <3
Tak jakoś wyszło że nie miałam okazji do tej pory go przetestować na żadnej sesji - słit foci z Kasią nie liczę :D i dopiero teraz trafił się taki moment. Zamysł zdjęć był na początku inny, miałam upatrzone pewne miejsce, jednak gdy tam szliśmy z Wojtkiem to spojrzeliśmy w prawo i "omfg, ale fajne miejsce! idziemy tam!" no i przez przypadek znaleźliśmy taki cudowny plener :) Jestem mega zadowolona z tych zdjęć!