czwartek, 14 sierpnia 2014

Karolina

Oj, długo mnie tu nie było :) zadecydował o tym zapewne brak czasu, jak i to, że miałam dość długi przestój w robieniu zdjęć. Nadrabiam teraz :) Poniżej zdjęcia z Karoliną, z początku wakacji.