NOWOŚCI, NOWOŚCI!
No więc kupiłam nowy aparat i jestem w nim zakochana <3
Tak jakoś wyszło że nie miałam okazji do tej pory go przetestować na żadnej sesji - słit foci z Kasią nie liczę :D i dopiero teraz trafił się taki moment. Zamysł zdjęć był na początku inny, miałam upatrzone pewne miejsce, jednak gdy tam szliśmy z Wojtkiem to spojrzeliśmy w prawo i "omfg, ale fajne miejsce! idziemy tam!" no i przez przypadek znaleźliśmy taki cudowny plener :) Jestem mega zadowolona z tych zdjęć!






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz