czwartek, 18 września 2014

Viktoria

Niedzielna sesja w Katowicach :) troszkę posypały nam się plany, bo w sobotę na wieczór dostałam od Magdy (wizażystki) informację że katedra przy której miałyśmy robić zdjęcia jest w remoncie, otoczona rusztowaniami. Na szczęście okazało się że remontowany jest tylko front, więc na spokojnie przeszliśmy sobie na tyły i przy bocznym wejściu :) Później przeszliśmy jeszcze na plac Chrobrego. Bardzo mi się podobają te zdjęcia i dlatego ciężko mi wybrać te które powinny zostać opublikowane, bo przerobionych mam aż 70 (a zrobionych ponad 800! aż mi bateria padła :D). Mam nadzieję że Wam również podobają się tak jak mi :)


mod. Viktoria Walusch
mua Magda Fuss
help Michał Krzemień, Seweryn Turula


polub mnie na facebooku :) Kasia Dzida photography
 masz pytanie? ask.fm