niedziela, 3 listopada 2013

Ula

Ula to moja koleżanka z klasy, raz już robiłam jej zdjęcia jednak było to w formie testowania aparatu który udostępniła mi Alicja żebym mogła zobaczyć jak się nim robi zdjęcia bo byłam zainteresowana kupnem tego samego :) Ustaliłyśmy wtedy że jak tylko już kupię nowy sprzęt to wybierzemy się na sesję. Wprawdzie nie wyszło nam tak od razu, ale jednak ustaliłyśmy termin i poniżej widać efekty :) Jestem zachwycona Ulą jako modelką i myślę że jeszcze wybierzemy się na jakąś sesję :)