Wizja na te zdjęcia była inna, ale oczywiście nasze wizje naszymi wizjami, a rzeczywistość swoje :D Miejsce znalezione wcześniej przez dziewczyny było super, ale światło nam nie dopisało niestety, więc musiałyśmy szybko ratować się pobliskimi zabudowaniami. W okolicy znalazłyśmy nawet ciuchy - sweter, kurtka, pojedyncze buty, okularki przeciwsłoneczne... Uśmiałyśmy się z pomysłu zrobienia zdjęć w takiej stylizacji :D Co do stylizacji... Andzia niestety nie wzięła nic czarnego poza spódnicą, a wizja obejmowała cały czarny strój, więc szybkie kombinowanie i modelka skończyła w ciuchach wizażystki. Medżik :D Mimo tych drobnych potknięć bardzo lubię te zdjęcia, mam nadzieję że wam też się podobają!
modelka: Angelika Hylińska
make-up Zuzanna Matuszyk
włosy, styl, światło, pomoc Katarzyna Kubisty
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz