piątek, 27 grudnia 2013

Paulina + Kasia i Karolina

Oj mam trochę zaległości tutaj! Już lecę to nadrabiać :) Od ostatniego postu zdążyłam zrobić niestety tylko 3 sesje. Najpierw pogoda, a później brak czasu związany z przygotowaniami do świąt skutecznie zniechęciły mnie do pstrykania. Ale w następnym tygodniu mam nadzieję już coś zdziałać.

Na pierwszy ogień zdjęcia z Pauliną. Totalnie spontaniczne, wyglądało to mniej więcej tak :
- Paulina, idziemy dziś na zdjęcia?
- Ok, o której?
- Za niecałą godzinę będę w Rajsku!
Paulina już jakiś czas wcześniej wyszukała świetne miejsce, więc udałyśmy się tam, słoneczko świeciło i humory nam dopisywały :) Oto efekty!









A tu jeszcze kilka zdjęć z sesji z Karoliną i Kasią. Z Karoliną zdjęcia były równie spontaniczne, zgadałyśmy się na facebooku że szkoda nie wykorzystać takiej ładnej pogody, porobiłyśmy kilka prostych zdjęć :) Z Kasią z kolei umówiłyśmy się w Rapsodii, na szczęście zgodzili się żebyśmy tam porobili zdjęcia. Później próbowałyśmy jeszcze w OCKu i Poziomce, ale tam już niestety oświetlenie nie dopisało i nie wyszły zdjęcia.








niedziela, 3 listopada 2013

Ula

Ula to moja koleżanka z klasy, raz już robiłam jej zdjęcia jednak było to w formie testowania aparatu który udostępniła mi Alicja żebym mogła zobaczyć jak się nim robi zdjęcia bo byłam zainteresowana kupnem tego samego :) Ustaliłyśmy wtedy że jak tylko już kupię nowy sprzęt to wybierzemy się na sesję. Wprawdzie nie wyszło nam tak od razu, ale jednak ustaliłyśmy termin i poniżej widać efekty :) Jestem zachwycona Ulą jako modelką i myślę że jeszcze wybierzemy się na jakąś sesję :)









poniedziałek, 28 października 2013

Gustaw & Klaudia

Z Gustawem umawiałam się już od jakiegoś czasu, jednak cały czas coś nam stało na przeszkodzie. W końcu jednak ustaliliśmy konkretny pomysł i termin. Na kilka dni przed sesją pomyślałam, że fajnie byłoby też pofocić jego siostrę Klaudię, więc poprosiłam go, by zapytał ją czy byłaby taka możliwość :) Klaudia się zgodziła iść z nami, jednak ostatecznie uznała że nie bardzo chce pozować, dlatego mam tylko kilka jej zdjęć. Nadrobimy to innym razem! :) Ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt że ściemniło się szybciej niż przewidywaliśmy, więc mieliśmy mocno ograniczone pole manewru. Ale coś wyszło ;)








razem też ich uchwyciłam, a co :D

czwartek, 24 października 2013

Wojtek


NOWOŚCI, NOWOŚCI!
No więc kupiłam nowy aparat i jestem w nim zakochana <3
Tak jakoś wyszło że nie miałam okazji do tej pory go przetestować na żadnej sesji - słit foci z Kasią nie liczę :D i dopiero teraz trafił się taki moment. Zamysł zdjęć był na początku inny, miałam upatrzone pewne miejsce, jednak gdy tam szliśmy z Wojtkiem to spojrzeliśmy w prawo i "omfg, ale fajne miejsce! idziemy tam!" no i przez przypadek znaleźliśmy taki cudowny plener :) Jestem mega zadowolona z tych zdjęć!











środa, 14 sierpnia 2013

Berni

Z Berni to się od dawna umawiałam i w końcu nam wyszło :D miejscówkę miałam obczajoną już wcześniej, bo widzę ten stary hotel jak wyjrzę przez okno, i już od jakiegoś czasu krążyła mi wizja na zdjęcia właśnie tam. Do środka niestety nie udało nam się dostać, ale wszystko przed nami! Wypatrzyłyśmy jeszcze fajną budkę tuż przy torach, więc też od razu obcykałyśmy :) 












środa, 7 sierpnia 2013

Angelika

Wizja na te zdjęcia była inna, ale oczywiście nasze wizje naszymi wizjami, a rzeczywistość swoje :D Miejsce znalezione wcześniej przez dziewczyny było super, ale światło nam nie dopisało niestety, więc musiałyśmy szybko ratować się pobliskimi zabudowaniami. W okolicy znalazłyśmy nawet ciuchy - sweter, kurtka, pojedyncze buty, okularki przeciwsłoneczne... Uśmiałyśmy się z pomysłu zrobienia zdjęć w takiej stylizacji :D Co do stylizacji... Andzia niestety nie wzięła nic czarnego poza spódnicą, a wizja obejmowała cały czarny strój, więc szybkie kombinowanie i modelka skończyła w ciuchach wizażystki. Medżik :D Mimo tych drobnych potknięć bardzo lubię te zdjęcia, mam nadzieję że wam też się podobają!












modelka: Angelika Hylińska

make-up Zuzanna Matuszyk

włosy, styl, światło, pomoc Katarzyna Kubisty