środa, 24 lipca 2013

Sandra

Jak tylko zobaczyłam to miejsce, to od razu pomyślałam, że Sandra będzie do niego idealnie pasować :) Zuza z Kasią pomyślały nad stylizacją, chciałyśmy zrobić coś w indiańskim klimacie. Aczkolwiek po przyjechaniu na miejsce czekała na nas niemiła niespodzianka - szałas, który miał służyć nam do zdjęć, został zburzony :( Mimo to stwierdziłyśmy że okolica jest śliczna, więc zaczęłyśmy chodzić i kombinować naokoło, słońce niestety nie ułatwiało nam zadania - w tak mocnym świetle ciężko zrobić zdjęcia, ale nie poddałyśmy się! Miałyśmy mnóstwo zabawy w przechodzeniu przez rzekę (niby płytko, wszystko fajnie, ale ten prąd to nas prawie porwał :D), jakiś zagadujący nas starszy pan też był niezłą rozrywką. Wycierpiałyśmy się - chodzenie boso po kamieniach do najprzyjemniejszych rzeczy nie należy, w dodatku zostałyśmy całkowicie pogryzione przez komary, ale nic to! Dla sesji w takim towarzystwie warto się poświęcić. Podobają mi się efekty i mam nadzieję, że wam też :) a Sandra jeszcze nie raz zagości przed moim obiektywem! (teraz była to jej czwarta sesja u mnie, wow :D) 











niedziela, 21 lipca 2013

Zuza

Zuza pojawiła się na moich zdjęciach jako wizażystka i fryzjerka, ale jak tylko ją zobaczyłam, stwierdziłam, że muszę ją sfotografować! Zdjęcia robiłyśmy dość szybko, ale jestem z nich bardzo zadowolona, mam nadzieję że Zuza jeszcze nie raz zagości przed moim obiektywem :)













sobota, 20 lipca 2013

Karolina cz.2

Tak jak wspominałam wymyśliłyśmy tę sesję podczas środowych zdjęć. Stylizacja miała być inna, aczkolwiek troszkę nam nie wyszło no i jest jak jest, myślę że tragedii nie ma :) Pomagały mi nieocenione Kasia i Zuza (jesteś mistrzem, pokłony!). Trochę stresu się najadłyśmy przez 2h siedzenia w toalecie w bibliotece (każde kroki na korytarzu wzbudzały reakcję typu "idą po nas! zamykaj te drzwi! wyrzucą nas" :D) i później podczas zdjęć, bo trochę ludzi jednak tam było - serdecznie pozdrawiamy dwóch starszych panów i pana ochroniarza, "ta pani to nawet nie oddycha, taka skupiona" :D Mam nadzieję że spodobają wam się te zdjęcia równie mocno jak mi i Karolinie!





















modelka: Karolina Kuśmierczyk
włosy & make-up Zuzanna Matuszyk
mój najwspanialszy asystent na pełnym etacie Katarzyna Kubisty


Karolina cz.1

Pierwsza sesja z moim cudownym asystentem - Katarzyno, wielkie dzięki! :* Zaopatrzone w super profeszynal blendę (czyt. matę samochodową) ruszyłyśmy pod bibliotekę, gdzie miałyśmy się spotkać z Karoliną. Porobiłyśmy kilka zdjęć przy budynku, później Karolina pokazała mi pewne miejsce gdzie chciałaby mieć zdjęcia, więc wymyśliłyśmy stylizację, Kasia zadzwoniła do swojej znajomej Zuzy, która interesuje się fryzjerstwem i makijażem, i ustaliłyśmy że jutro tj. w czwartek wyruszamy na kolejną sesję (z pewnych względów jednak przeniosłyśmy to na piątek). Następnie poszłyśmy w okolice targu i łapałyśmy cudowne światło zachodzącego słońca. Oto efekty :)