![]() |
| razem też ich uchwyciłam, a co :D |
poniedziałek, 28 października 2013
Gustaw & Klaudia
Z Gustawem umawiałam się już od jakiegoś czasu, jednak cały czas coś nam stało na przeszkodzie. W końcu jednak ustaliliśmy konkretny pomysł i termin. Na kilka dni przed sesją pomyślałam, że fajnie byłoby też pofocić jego siostrę Klaudię, więc poprosiłam go, by zapytał ją czy byłaby taka możliwość :) Klaudia się zgodziła iść z nami, jednak ostatecznie uznała że nie bardzo chce pozować, dlatego mam tylko kilka jej zdjęć. Nadrobimy to innym razem! :) Ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt że ściemniło się szybciej niż przewidywaliśmy, więc mieliśmy mocno ograniczone pole manewru. Ale coś wyszło ;)
czwartek, 24 października 2013
Wojtek
NOWOŚCI, NOWOŚCI!
No więc kupiłam nowy aparat i jestem w nim zakochana <3
Tak jakoś wyszło że nie miałam okazji do tej pory go przetestować na żadnej sesji - słit foci z Kasią nie liczę :D i dopiero teraz trafił się taki moment. Zamysł zdjęć był na początku inny, miałam upatrzone pewne miejsce, jednak gdy tam szliśmy z Wojtkiem to spojrzeliśmy w prawo i "omfg, ale fajne miejsce! idziemy tam!" no i przez przypadek znaleźliśmy taki cudowny plener :) Jestem mega zadowolona z tych zdjęć!
Subskrybuj:
Posty (Atom)












