piątek, 27 grudnia 2013

Paulina + Kasia i Karolina

Oj mam trochę zaległości tutaj! Już lecę to nadrabiać :) Od ostatniego postu zdążyłam zrobić niestety tylko 3 sesje. Najpierw pogoda, a później brak czasu związany z przygotowaniami do świąt skutecznie zniechęciły mnie do pstrykania. Ale w następnym tygodniu mam nadzieję już coś zdziałać.

Na pierwszy ogień zdjęcia z Pauliną. Totalnie spontaniczne, wyglądało to mniej więcej tak :
- Paulina, idziemy dziś na zdjęcia?
- Ok, o której?
- Za niecałą godzinę będę w Rajsku!
Paulina już jakiś czas wcześniej wyszukała świetne miejsce, więc udałyśmy się tam, słoneczko świeciło i humory nam dopisywały :) Oto efekty!









A tu jeszcze kilka zdjęć z sesji z Karoliną i Kasią. Z Karoliną zdjęcia były równie spontaniczne, zgadałyśmy się na facebooku że szkoda nie wykorzystać takiej ładnej pogody, porobiłyśmy kilka prostych zdjęć :) Z Kasią z kolei umówiłyśmy się w Rapsodii, na szczęście zgodzili się żebyśmy tam porobili zdjęcia. Później próbowałyśmy jeszcze w OCKu i Poziomce, ale tam już niestety oświetlenie nie dopisało i nie wyszły zdjęcia.