Zuza pojawiła się na moich zdjęciach jako wizażystka i fryzjerka, ale jak tylko ją zobaczyłam, stwierdziłam, że muszę ją sfotografować! Zdjęcia robiłyśmy dość szybko, ale jestem z nich bardzo zadowolona, mam nadzieję że Zuza jeszcze nie raz zagości przed moim obiektywem :)









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz