sobota, 20 lipca 2013

Karolina cz.2

Tak jak wspominałam wymyśliłyśmy tę sesję podczas środowych zdjęć. Stylizacja miała być inna, aczkolwiek troszkę nam nie wyszło no i jest jak jest, myślę że tragedii nie ma :) Pomagały mi nieocenione Kasia i Zuza (jesteś mistrzem, pokłony!). Trochę stresu się najadłyśmy przez 2h siedzenia w toalecie w bibliotece (każde kroki na korytarzu wzbudzały reakcję typu "idą po nas! zamykaj te drzwi! wyrzucą nas" :D) i później podczas zdjęć, bo trochę ludzi jednak tam było - serdecznie pozdrawiamy dwóch starszych panów i pana ochroniarza, "ta pani to nawet nie oddycha, taka skupiona" :D Mam nadzieję że spodobają wam się te zdjęcia równie mocno jak mi i Karolinie!





















modelka: Karolina Kuśmierczyk
włosy & make-up Zuzanna Matuszyk
mój najwspanialszy asystent na pełnym etacie Katarzyna Kubisty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz