sobota, 20 lipca 2013

Karolina cz.1

Pierwsza sesja z moim cudownym asystentem - Katarzyno, wielkie dzięki! :* Zaopatrzone w super profeszynal blendę (czyt. matę samochodową) ruszyłyśmy pod bibliotekę, gdzie miałyśmy się spotkać z Karoliną. Porobiłyśmy kilka zdjęć przy budynku, później Karolina pokazała mi pewne miejsce gdzie chciałaby mieć zdjęcia, więc wymyśliłyśmy stylizację, Kasia zadzwoniła do swojej znajomej Zuzy, która interesuje się fryzjerstwem i makijażem, i ustaliłyśmy że jutro tj. w czwartek wyruszamy na kolejną sesję (z pewnych względów jednak przeniosłyśmy to na piątek). Następnie poszłyśmy w okolice targu i łapałyśmy cudowne światło zachodzącego słońca. Oto efekty :)
















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz