poniedziałek, 28 października 2013

Gustaw & Klaudia

Z Gustawem umawiałam się już od jakiegoś czasu, jednak cały czas coś nam stało na przeszkodzie. W końcu jednak ustaliliśmy konkretny pomysł i termin. Na kilka dni przed sesją pomyślałam, że fajnie byłoby też pofocić jego siostrę Klaudię, więc poprosiłam go, by zapytał ją czy byłaby taka możliwość :) Klaudia się zgodziła iść z nami, jednak ostatecznie uznała że nie bardzo chce pozować, dlatego mam tylko kilka jej zdjęć. Nadrobimy to innym razem! :) Ogólnie wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt że ściemniło się szybciej niż przewidywaliśmy, więc mieliśmy mocno ograniczone pole manewru. Ale coś wyszło ;)








razem też ich uchwyciłam, a co :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz